Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Import
nn: Importer

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
