Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Updated
ro: Actualizat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Site
ro: Sit

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Reference
ro: Referință

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
