Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Action
sk: Akcia

en: Import
sk: Importovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Site
sk: Stránka

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Reference
sk: Referencia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Micro
sk: Mikro

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne
