Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: Import
sr: Увоз

en: Sort by
sr: Сортирај по
