Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Site
ta: தளம்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
