Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
