Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Import
uk: Імпортувати

en: Updated
uk: Оновлено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Site
uk: Сайт

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Reference
uk: Посилання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Micro
uk: Мікро

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
