Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: About
da: Om

en: Contact form
da: Kontaktformular

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
da: @sender-name (@sender-url) sendte en besked via kontaktformularen på @form-url.

en: Hello @recipient-name,
da: Hej @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
da: @sender-name (@sender-url) har sendt dig en besked via din kontaktformular på @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
da: Hvis du ikke ønsker at modtage e-mails som denne, kan du ændre indstillingerne på @recipient-edit-url.
