Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: About
ja: アバウト

en: Contact form
ja: コンタクトフォーム

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
ja: @sender-name (@sender-url) が @form-url のコンタクトフォームを使用してメッセージを送りました。

en: Hello @recipient-name,
ja: こんにちは @recipient-name 様

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
ja: @site-name のあなたのコンタクトフォームから、@sender-name (@sender-url) があなたにメッセージを送信しました。

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
ja: このようなEメールを受け取りたくない場合、@recipient-edit-url で設定を変更できます。
