Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: About
nl: Over

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
nl: @sender-name (@sender-url) heeft een bericht gestuurd met het contactformulier op @form-url.

en: Hello @recipient-name,
nl: Hallo @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
nl: @sender-name (@sender-url) heeft u een bericht gestuurd via uw contactformulier op @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
nl: Als u dergelijke e-mails niet wilt ontvangen, pas dan uw instellingen aan op @recipient-edit-url.
