Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: About
pl: O stronie

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
pl: @sender-name (@sender-url) wysłał wiadomość za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem @form-url.

en: Hello @recipient-name,
pl: Dzień dobry @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
pl: @sender-name (@sender-url) wysłał Ci wiadomość za pomocą formularza kontaktowego witryny @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
pl: Jeżeli nie chcesz otrzymywać takich wiadomości e-mail możesz zmienić swoje ustawienia pod adresem @recipient-edit-url.
