Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: About
fr: À propos

en: Contact form
fr: Formulaire de contact

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
fr: @sender-name (@sender-url) a envoyé un message en utilisant le formulaire de contact à l'adresse @form-url.

en: Hello @recipient-name,
fr: Bonjour @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
fr: @sender-name (@sender-url) vous a envoyé un message en utilisant le formulaire de contact du site @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
fr: Si vous ne souhaitez pas recevoir ce genre de messages, vous pouvez modifier vos paramètres à l'adresse @recipient-edit-url.
