Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: About
pt: Sobre

en: Contact form
pt: Formulário de contacto

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
pt: @sender-name (@sender-url) enviou uma mensagem usando o formulário de contacto em @form-url .

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
pt: @sender-name (@sender-url) enviou-lhe uma mensagem através do seu formulário de contacto em @site-name.
