Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: About
sv: Om

en: Contact form
sv: Kontaktformulär

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
sv: @sender-name (@sender-url) har skickat ett meddelande genom kontaktformuläret på @form-url.

en: Hello @recipient-name,
sv: Hej @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
sv: @sender-name (@sender-url) har skickat ett meddelande till dig genom ditt kontaktformulär på @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
sv: Om du inte vill få sådana e-mail kan du ändra dina inställningar på @recipient-edit-url.
