Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: About
uk: Про модуль

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
uk: Користувач @sender-name (@sender-url) надіслав повідомлення скориставшись контактною формою на сайті @form-url .

en: Hello @recipient-name,
uk: Вітаємо, @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
uk: Користувач @sender-name (@sender-url) надіслав вам повідомлення скориставшись контактною формою сайті @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
uk: Якщо ви не бажаєте отримувати подібних електронних листів, то змініть налаштування на сторінці @recipient-edit-url.
