Micro menu (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Add
ar: إضافة

en: Menu
ar: القائمة

en: Menus
ar: القوائم

en: About
ar: حول

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: Edit menu link
ar: تحرير رابط القائمة

en: Delete menu link
ar: حذف رابط القائمة
