Micro menu (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە
