Micro Menu (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Add
pt: Adicionar

en: About
pt: Sobre

en: Add link
pt: Adicionar ligação

en: Edit menu link
pt: Editar as ligações do menu

en: Delete menu link
pt: Excluir ligações do menu

en: Add menu link
pt: Adicionar link de menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
pt: Ainda não há links para o menu. <a href=":url">Adicionar link</a>.
