Micro menu (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Add
be: Дадаць

en: Menu
be: Меню

en: Menus
be: Меню

en: About
be: Аб

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Edit menu link
be: Рэдагаваць спасылку меню

en: Delete menu link
be: Выдаліць спасылку меню
