Micro menu (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Add
ja: 追加

en: Menu
ja: メニュー

en: Menus
ja: メニュー

en: About
ja: アバウト

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Edit menu link
ja: メニューリンクの編集

en: Delete menu link
ja: メニューリンクの削除

en: Add menu link
ja: メニューリンクを追加

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ja: メニューリンクがありません。<a href=":url">リンクを追加する</a>。
