Micro menu (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Add
oc: Apondre

en: Menu
oc: Menú

en: Menus
oc: Menús

en: About
oc: A prepaus

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Edit menu link
oc: Editar lo ligam de menú

en: Delete menu link
oc: Suprimís lo ligam de menú
