Micro menu (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Add
fr: Ajouter

en: About
fr: À propos

en: Add link
fr: Ajouter un lien

en: Edit menu link
fr: Modifier le lien de menu

en: Delete menu link
fr: Suppirmer le lien de menu

en: Add menu link
fr: Ajouter un lien de menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
fr: Il n'y a pour l'instant aucun lien de menu. <a href=":url">Ajouter un lien</a>.
