Micro Menu (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Add
he: הוספה

en: Menu
he: תפריט

en: Menus
he: תפריטים

en: About
he: אודות

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Edit menu link
he: עריכת קישור תפריט

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
he: לא נוצרו עדיין קישורי תפריט. <a href=":url">יצירת קישור</a>.
