Micro Menu (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Add
ro: Adaugă

en: Menu
ro: Meniu

en: Menus
ro: Meniuri

en: About
ro: Despre

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: Edit menu link
ro: Editare legătură meniu

en: Delete menu link
ro: Ștergeți legătura din meniu

en: Add menu link
ro: Adăugare legătură în meniu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ro: Nu sunt încă legături în meniu. <a href=":url">Adaugă legătură</a>.
