Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Add
vi: Thêm

en: Menus
vi: Trình đơn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Add link
vi: Thêm liên kết

en: Edit menu link
vi: Sửa liên kết trên trình đơn

en: Delete menu link
vi: Xóa liên kết trên trình đơn
