Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Add
ru: Добавить

en: Menu
ru: Меню

en: Menus
ru: Меню

en: About
ru: Информация

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: Edit menu link
ru: Редактировать ссылку меню

en: Delete menu link
ru: Удалить ссылку меню

en: Add menu link
ru: Добавить ссылку меню

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ru: Ссылки меню пока отсутствуют. <a href=":url">Добавить ссылку</a>.
