Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Add
uk: Додати

en: Menu
uk: Меню

en: Menus
uk: Меню

en: About
uk: Про модуль

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: Delete menu link
uk: Видалити посилання меню

en: Add menu link
uk: Додати посилання меню

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
uk: Посилання меню поки що відсутні. <a href=":link">Додати посилання</a>.
