Micro Menu (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Add
az: Əlavə et

en: Menu
az: Menyu

en: Menus
az: Menyular

en: About
az: Haqqında

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Edit menu link
az: Menyu linkini redaktə edin

en: Delete menu link
az: Menyu linkini silin

en: Add menu link
az: Menyu linki əlavə edin

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
az: Hələ heç bir menyu bağlantısı yoxdur. <a href=":url">Link əlavə edin</a>.
