Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Add
it: Aggiungi

en: Menus
it: Menù

en: About
it: Informazioni

en: Add link
it: Aggiungi link

en: Edit menu link
it: Modifica voce del menu

en: Delete menu link
it: Elimina voce del menu

en: Add menu link
it: Aggiungi un link del menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
it: Non ci sono ancora link nel menu. <a href=":url">Aggiungi link</a>.
