Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Add
ta: சேர்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Add link
ta: சுட்டியை இணை

en: Edit menu link
ta: பட்டியல் சுட்டியை மாற்று

en: Delete menu link
ta: பட்டியல் சுட்டியை அழி
