Micro node (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Translation
oc: Traduccion

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Has new content
oc: Presenta de contenguts novèls

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
