Micro node (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
