Micro node (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: About
sl: O modulu
