Micro Node (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site
gl: Sitio

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translation
gl: Traducción

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Has new content
gl: Ten novo contido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
