Micro node (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
