Micro node (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Has new content
el: Έχει νέο περιεχόμενο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
