Micro node (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um
