Micro node (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: About
ku: دەربارە
