Micro node (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
