Micro node (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
