Micro Node (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Action
cs: Akce

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Site name
cs: Název webu

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Translation
cs: Překlad

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Site settings
cs: Nastavení webu

en: Has new content
cs: Má nový obsah

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Site content
cs: Obsah webu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
