Micro Node (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site
ro: Sit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Translation
ro: Traducere

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Has new content
ro: Are conținut nou

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
