Micro Node (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site
sv: Webbplats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Translation
sv: Översättning

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Micro
sv: Mikro

en: Site settings
sv: Inställningar för webbplatsen

en: Has new content
sv: Har nytt innehåll

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
