Micro Node (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Action
nl: Actie

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site
nl: Website

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Translation
nl: Vertaling

en: About
nl: Over

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
