Micro Node (8.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
