Micro Node (8.x-1.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site
ar: موقع

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Translation
ar: الترجمة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
