Micro Node (8.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site
lv: Vietne

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Sites
lv: Vietnes

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
