Micro Node (8.x-1.0-alpha8) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Action
te: చర్య

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Translation
te: అనువాదం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
