Micro Node (8.x-1.0-alpha9) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
