Micro Node (8.x-1.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
